חיל האויר הישראלי הוירטואלי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שלום לכם והצעה לתוכנת טיסה בשרת מצויין

2 posters

Go down

שלום לכם והצעה לתוכנת טיסה בשרת מצויין Empty שלום לכם והצעה לתוכנת טיסה בשרת מצויין

הודעה  Nir Levanon Fri Jul 04, 2008 10:16 pm

שלום לכם חברים.

שמי ניר לבנון, אני התגייסתי לח"א הוויטוראלי לפני שבוע-שבועיים.
קודם אני רוצה להגיד שאני מאוד התרגשתי כשגילתי שלקחו את היוזמה שפעם הייתה לי אבל שלא הוצאתי אותה לפעול, והיא הקמת ח"א ישראלי וירטואלי ב-VATSIM. באמת כל הכבוד לכולכם על זה שאתם נוטלים חלק מארגון זה ומעוניינים לקדם את הרעיון.

אני רוצה מאוד לעזור ולקדם את VIAF ויש לי המון שאיפות לגבי השגת מטרות שיביאו להכרה רחבה יותר ב-VATIL, בין ארגוני הצבא הוירטואלים ובכלל בכל VATSIM, של הארגון שלנו(כך אני קורא לחיל).

אני עדיין לא רשמית הוצבתי באיזשהו טייסת או קורס אימונים כלשהו. בקישתי מקום בדרג הפיקודי/קצונתי בטייסת הקרב שכרגע ארון טרנר מפקד אליה.

אני מבין שהארגון עוד בימיו הראשונים של התארגנות, ושאין יותר מדי פעילות בזמן האחרון. אני רוצה לעזור, לזרז כמה שיותר את ההתארגנות ולהביא את הארגון למצב של התחלת מספר פעילויות בסיסיות (טיסות מבנה פה ושם לכיף, מפגשי היכרות כאלה, שאחר כך יובילו למסדרים קבועים מדי שבוע).

אני מעוניין מאוד להתחיל לטוס עם כל אחד ממכם ולהכיר אתכם.

אישית על עצמי, אני טייס סיומלטור (Microsoft's Flight Simulator) כבר 5 שנים. למדתי ב-IFS לפני שנה וחצי ועברתי קורס רשיון טיס פרטי. הצטרפתי באותה שנה לארגון ה-VUSN (Virtual United States Navy). הייתי טס פעם לכיף בשרתים של Microsoft עם טייסים חובבים אחרים שטסו איתי במטוסים צבאיים והחלטתי להצטרף לארגון רציני יותר ולראות מה יצא מזה.
מה שיצא זה כיף בלתי יאומן, אווירה נהדרת, קבוצת אנשים איכותית שכיף לטוס איתה כל הזמן.
כיום אני גם ב-vusn וחלק מהטייסת האירופית. עברתי "קרוס טיס" של חיל הים האמריקאי וקיבלתי תפקיד למספר חודשים כטייס בטייסת F-14. השתתפתי במספר מבצעים בין ה-VUSN וארגונים אחרים, והיה ממש כיף. יצא להכנס למספר קרבות אוויר נהדרים (יש לי 14 הריגות רשמיות מתוך מבצעים שהשתתפתי בהם).

באמצע השנה הראשונה שהשתתפתי בארגון רציתי לנסות ולהקים חיל אוויר ישראלי וירטואלי ב-VATIL ודיברתי עם מספר ממנהלי VATIL והם הציעו לי לנסות ולמצוא מישהו שמבין בחיל האוויר הישראלי האמיתי ושיעזור לי לארגן את מבנה החיל.
פרשתי מהרעיון והמשכתי ב-VUSN.

והנה אני היום, לאחר שהחלטתי לחזור לפורום של VATIL ולהציץ קצת במה שקורה, וגילתי את זה.

אני רוצה להציג לכם תוכנה ממש נהדרת שאנחנו משתמשים בה ב-VUSN לכל הטיסות בכלליות אך במיוחד בשביל טיסות מבנה קרובות:

IBNET
התוכנה הזאת מאפשרת למשתמש אחד ליצור שרת משלו ל-FS ואחרים יכולים להכנס לשרת שלו. איכות התקשורת בין השחקנים היא פשוט מצויינת. במקום המודלים המקובעים והלא הכי יציבים ב-FSInn אתה מקבל feedback כמעט ישיר של מה שהטייס האחר עושה, ממש רואים את הפנייה החלקה ימינה באוויר ואת המשיכה במדפים שהטייס השני עושה - הכל!

בעיה אחת של התוכנה היא שכש עובדים איתה וטסים בFSInn רואים שני מטוסים באותו נק', לכן כדאי ללחות על כפתור ה-MP שמחביא את המטוסים האחרים ויזואלית (רואים את המטוסים בראדר). אתה לא רואה את האחרים חוץ משבשרת הIBNET ,אבל האחרים שלא בשרת יכולים לראות אותך ב-FSInn.

מה צריך לעשות?
http://ibirdsoft.altervista.org/
1) בודקים איזו גרסאת FS אתם משתמשים (FSX, FS9)
א. אם זה FSX, מורידים את IBNETPLAYER 1.10.X
ב. אם זה FS9 בודקים את הגרסאה של FS9 ע"י בדיקת הproperties של fs9.exe.
I. ל9.0 מורידים IBNETPLAYER Server/Client Version 1.08.202 V9.0:
II. ל-9.1 מורידים IBNETPLAYER Server/Client Version 1.08.202 V9.1
2) מריצים את ההתקנה ומוודאים שהתקייה שבה התוכנה מותקנת היא התקייה של Flight Simulator (בדקו!)
3) הולכים לתקיית Flight Simulator ופתוחים את הקובץ ClienManager.
4) בוחרים את המטוסים שאתם רוצים לראות בשרת ולוחצים על apply. הכי עדיף לעשות apply all, אף על פי שזה לוקח יותר זמן, מכיוון שיכול להיות ששחקנים אחרים עם מטוס מסויים אחר יצטרפו לשרת והמטוס לא יהיה מוגדר בclientmanager שלכם. הכי פשוט, בוחרים את כל המטוסים ע"י apply all ולא צריכים להסתבך עוד. מחכים עד שחלון קטן אומר שהפעולה הסתיימה ולחצים OK. משאירים את התוכנה פתוחה כל הזמן.
5) מריצים את FS.
6) כשאתם בתוך המטוס תלחצו alt ותבחרו view->instrument panel->IBNET
7) יפתח לכם פאנל חדש בתוך הקוקפיט של IBNET. לחצו על הכפתור שמשמאל ל-connect.
Coolמלאו את הנתונים הבאים לפי השיטה הבאה:
IP - כתובת האינטרנט (IP) של השרת.
RATE - אלא אם כן לא מסומן, מכניסים 24000B/s.
PORT - מכניסים 2003.
MULTISERV- לרב מכניסים את האות N שאומר NO.
CALLSIGN - הקריאה שלכם (שם שלכם במשחק).
TYPE - מכניסים ADSL.

את הנתונים האלה מכניסים ע"י הקשה על המקלדת הוירטואלית שבפאנל של IBNET ולוחצים על אחד מהכפתורים של הנתונים כדי להכניס את הטקסט שכתבתם במקום המתאים.

*חשוב! עליכם לפתוח את הפורטים (ports): 2003, 2004 ו 2006, אחרת לא תצליחו להתחבר*.

מי שפותח את השרת צריך להפעיל גם את התוכנה IBSERV שנמצאת בתקיית Flight Simulator. את כתובת האינטרנט שלו הוא צריך למסור לחברים שלו שיתחברו לשרת שלו. מי שלא יודע מה ה-IP שלו יכול לדעת אותו באתר: www.whatismyip.com.

עוד משהו חשוב, כשרוצים להחליף מטוסים חייבים להתנתק מהשרת, להחליף למטוס האחר ואז להתחבר שוב.

זו תוכנה מאוד מאוד יעילה שמאפשרת הרבה דברים, ואני ממליץ בחום להשתמש בתוכנה זו לכל טיסה בקבוצה של הארגון.

זהו, הפסקתי לחפור עלי ועל המחשבות שלי. Rolling Eyes

אז, אני מחכה בקוצר רוח לראות דברים מתפתחים לטובה בארגון וכבר מת לטוס איתכם. Very Happy

בתודה,

ניר.

Nir Levanon
ממתין לדירוג

מספר הודעות : 2

חזרה למעלה Go down

שלום לכם והצעה לתוכנת טיסה בשרת מצויין Empty Re: שלום לכם והצעה לתוכנת טיסה בשרת מצויין

הודעה  ערן לויצקי Sat Jul 05, 2008 12:18 pm

שלום ניר.
פנה אליי, ונעבוד בייחד על הצבה שלך בדרג מטה.

ערן לויצקי
סגן
סגן

מספר הודעות : 37

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics